KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034223
nr 1603 4223
1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x75 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:57:49
28/2 13:22:09